angela p.
Συγχαρητήρια,πραγματικα φοβερη δουλειά.Εισαι εξαιρετική,σε ευχαριστουμε για ολο το υλικο.Απευθύνεσαι και σε νεους καθηγητες και τους βοηθας στο ξεκινημα τους ,πραγμα θετικό για ολους μας.
Άννα Μ.
Μια υπέροχη εκπαιδευτική σελίδα τόσο για μαθητές όσο και καθηγητές , φτιαγμένη από μια μοναδική καθηγητρια με μεράκι και αγάπη γι αυτό που κάνει ! Συγχαρητήρια και καλοτάξιδη!
Alexandra S.
Μια πάρα πολύ καλή και χρήσιμη σελίδα, με πολύ καλό υλικό τόσο για μαθητές όσο και για καθηγητές. Μου αρέσει πολύ η ιδέα εκμάθησης γλώσσας μέσα από τραγούδια και ταινίες, πολύ δημιουργικό! Μπράβο
ΜΑΡΙΑ Τ.
εξαιρετικη δουλεια οπως παντα....εξαιρετικη καθηγητρια...υπεροχος ανθρωπος!!!!
Στυλιανη Π.
Συγχαρητήρια για την εξαιρετική αυτή δουλειά που έκανες!!!!! Είναι πάρα πολύ χρήσιμο το υλικό και ανυπομονώ να το χρησιμοποιήσω στα μαθήματά μου!!!
Anamaría K.
Πολυ προσεγμενη δουλεια, εξαιρετικη προσπαθεια και ιδεα! Μπραβο!
ΜΑΡΙΑ Α.
Bravissimaaaaaaaa ! Un trabajo maravilloso! Muy interesante! Felicidades
Grecia B.
Apenas te encuentro y ya adoro los materiales. Mil gracias.